Radiozender
Soulbox Radio
Over Soulbox Radio
SoulBox Radio is een internetzender voor soul, funk, disco, boogie en dance classics. De zender draait 24 uur per dag, zeven dagen per week, en heeft een eigen Buma/Sena-licentie. Eind 2020 draaide de zender als test op weg naar 2021. De makers stelden zich toen voor als twee mannen met een lange geschiedenis in radio en muziek, die bij de bestaande soul- en r&b-zenders niet het geluid vonden dat ze zochten. De slogan is “Feel the Soul. Feel the Funk. Live the Groove.”
Wat je hoort
De muziek loopt van oldschool soul en funk tot feelgoodnummers van later, met veel ruimte voor vergeten platen. In de stream komen artiesten als Kashif, George Benson en Jam & Lewis met Babyface voorbij. Er is een eigen hitlijst, de Soulbox High Rotation Chart.
De dag op SoulBox
De programmering is in vaste blokken verdeeld. De ochtend begint met In Search of Sunrise van 6.00 tot 10.00 uur, gevolgd door At Work. Van 12.00 tot 16.00 uur presenteert Franky Miller Afternoon Energy. Big City Vibes is het blok voor de middagspits, daarna volgt Evening Magic om tot rust te komen. Van 22.00 tot 2.00 uur is er The Quiet Storm, en de nacht is voor Magic in the Dark.
SoulBox Radio is te beluisteren via de eigen website en via TuneIn, waar de zender ruim 14.000 volgers heeft.
Vergelijkbare zenders
Soul en funk hoor je ook op Soul Radio en Radio 10 Soul & Jazz. Wie meer disco zoekt, kan terecht bij 24Disco.
Soulbox Radio ontvangen
Soulbox Radio is niet op de FM te ontvangen. Dat hoeft geen bezwaar te zijn: online heb je overal hetzelfde signaal, of je nu binnen, onderweg of in het buitenland bent. Klik op de afspeelknop boven aan deze pagina en de zender start meteen in je browser, zonder app en zonder account.
Frequenties van Soulbox Radio
Soulbox Radio is niet op de FM te ontvangen. Je luistert hem online (hierboven) of via DAB+. In het overzicht van alle FM-frequenties staan de zenders die wel op de FM uitzenden.
-
1
On My SoulBruno Mars
22 keer
- 2 Can't Let GoLalah Hathaway 22 keer
-
3
Summer ClothesMichael Kiwanuka
21 keer
- 4 See you in my dreamsVictoria Monet ft. SZA 20 keer
-
5
Talking DirtyTimbaland & Chloe
17 keer
-
6
FirefliesJohn Legend, Pharrell Williams
17 keer
-
7
God Was Showing OffBruno Mars
16 keer
-
8
Brighter TomorrowDiplomats of Soul, Incognito, Imaani
16 keer
-
9
Celebrate Our Love (feat. Maurice White) (Radio Edit)Maurice White
16 keer
-
10
Trouble In Paradise (Rob Hardt mix)Terri Green & Castella
14 keer
-
1
On My SoulBruno Mars
28 keer
- 2 Can't Let GoLalah Hathaway 28 keer
-
3
Talking DirtyTimbaland & Chloe
25 keer
-
4
God Was Showing OffBruno Mars
22 keer
-
5
Summer ClothesMichael Kiwanuka
21 keer
- 6 See you in my dreamsVictoria Monet ft. SZA 20 keer
-
7
Trouble In Paradise (Rob Hardt mix)Terri Green & Castella
20 keer
-
8
FirefliesJohn Legend, Pharrell Williams
19 keer
-
9
Celebrate Our Love (feat. Maurice White) (Radio Edit)Maurice White
19 keer
-
10
Brighter TomorrowDiplomats of Soul, Incognito, Imaani
18 keer
Bekijk de volledige Soulbox Radio playlist.
Contact met Soulbox Radio
- Website
- soulboxradio.com
Social media
Delen
Veelgestelde vragen over Soulbox Radio
Hoe kan ik Soulbox Radio live luisteren?
Je luistert Soulbox Radio gratis online op Radiostations.nl: druk op de afspeelknop bovenaan deze pagina. Het werkt in elke browser, op je telefoon en op je computer, zonder app of account.
Welke muziek draait Soulbox Radio?
Soulbox Radio draait vooral soul en R&B. Wat er nu speelt, zie je bovenaan deze pagina in de speler.
Welk nummer draaide Soulbox Radio net?
Op de playlist van Soulbox Radio staan alle nummers van de afgelopen 24 uur, met artiest en het tijdstip waarop ze te horen waren.
Hoe neem ik contact op met Soulbox Radio?
Je bereikt Soulbox Radio via de website soulboxradio.com. Soulbox Radio is ook te vinden op Facebook, Instagram en X.
Is luisteren naar Soulbox Radio gratis?
Ja. Luisteren naar Soulbox Radio op Radiostations.nl is gratis. Je hebt alleen een internetverbinding nodig; een account of abonnement is niet nodig.
Meer uit Soul & R&B
-
Soulshow Radio luisteren
-
Sublime
-
Online naar Sublime R&B 90s & 00s
-
Sublime Soul Classics live
-
Amsterdam Funk Channel luisteren
-
BNR Business Beats
-
Online naar Coastline FM
-
Dancegroove Radio live
Op de startpagina kun je bij 821 zenders Nederlandse radio luisteren.



